Pohled soupeře: SK NH Veselí n/M – TJ Sokol Opatovice n/L 16:19 /9:12/

rozhodčí: Miroslav Přikryl z Rokytnice u Přerova

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, Jindřich Hruška, M. Leugner, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 11x, Z. Bittner 4x, V. Bittner 2x, R. Staněk 2x

Utkání ve Veselí n/M se hrálo před početným publikem, sportovní klub slavnostně otevíral po nákladné rekonstrukciza účasti mnoha hostů nový moderní areál. Domácí tým v předchozím kole překvapivě vysokým rozdílem prohrál v Humpolci a určitě tuto ztrátu bodů chtěl napravit. Od počátku ale tahali za delší konec hosté z Opatovic. Třetí minuta 0:2, pátá 1:3. Opatovičtí hráli v útoku rychlou kombinační házenou, kterou přehrávali domácí obranu. V Opatovické brance se dařilo gólmanovi J. Hrubému, kterého především na trestné hody několikrát vystřídal povedenými zákroky V. Pospíšil. Vynikající zápas odehrál v útoku Vojta Práchenský, který během prvních patnácti minut nastřílel 5 branek /celkově 11/! V minutě šestnácté hosté vedli již 4:8. V závěrečných deseti minutách první půle Opatovičtí polevili v koncentraci a dovolili domácím vyrovnat hru a upravit skóre na přijatelnější stav 9:12. Vlažnější výkon předváděli hosté i v úvodu druhé půle, domácí hnáni diváky začali skóre stahovat na minimální rozdíl jedné branky, 40. minuta 13:14. V další minutě Veselí dokonce mělo k dispozici pokutový hod, který ovšem trestuhodně neproměnilo. V této chvíli zavelel hostující kapitán Z. Bittner, který dvěma nesmírně důležitými brankami opět upravil skóre na přijatelný rozdíl. Vzápětí se přidal i V. Práchenský a osudu zápasu bylo rozhodnuto, 50. minuta 13:17. Domácí obrana v průběhu druhé půli znatelně přitvrdila svoje zákroky, za které byla po zásluze odměněna rozhodčím Přikrylem. Oba body, za výsledek 16:19 putují zaslouženě do Opatovic a hosté prodloužili svoji neporazitelnost v soutěžních zápasech už na číslo 13!