SK NH Veselí nad Moravou – TJ Jiskra Humpolec 27:18 /13:9/

30.09.2018

V uplynulém víkendu odehrálo Veselí doma ligové dvojkolo, kdy postupně na své půdě hostilo mužstva Humpolce a Dobrušky. Citelný zásah do sestavy Veselí způsobilo zranění kapitána Jana Fišera, který nemohl nastoupit do utkání.

 Začátek utkání se nesl ve vyrovnaném duchu. Obě mužstva po rychlém prosazení několik útoků neproměnilo. Zejména na veselském útoku ve složení Hanák, Malovaný a Provazník, šlo vidět postupné zlepšování a získávání sebevědomí. Kamilu Provazníkovi se dařilo proměňovat spolehlivě trestné hody. Posledních 10 minut prvního utkání se Veselí dostalo do vedení a postupně začalo navyšovat svůj náskok až na poločasový výsledek 13:9.

Vstup do druhého poločasu byl pro Veselí vydařený. Po celý poločas si udržoval komfortní náskok. Tento zápas se velice vydařil Honzovi Hanákovi, kterému se v prvním poločase podařilo získat tolik sebevědomí, že na zbytek zápasu byl k nezastavení a pravidelně se prosazoval ze hry. Jeho gólový zápis do utkání se zastavil na čísle 13 vstřelených branek a po právu byl vyhlášen nejlepším hráčem Veselí v daném utkání. Utkání skončilo za stavu 27:18 pro domácí, kdy trestem po čase se prosadil i Jiří Mrózek, který zkušeně padáčkem překonal brankaře i obránce stojícího v bráně.

 

Sestava: Pejša, Soukup

Vaďura, Václavík, Bauer, Blažek

Malovaný/4/, Hanák/13/, Provazník/9/, Mrózek /1/

Více foto ZDE