SK NH Veselí nad Moravou - TJ S. Kokory 21:21 (12:10)

05.06.2016

Veselané v sobotním utkání hostili na domácí půdě mužstvo Sokola Kokor. Do zápasu dobře vstoupily útoky obou mužstev, kdy se jim dařilo proměňovat většinu útoků, a proto se první poločas nesl ve vyrovnaném duchu. Naopak veselská obrana se potýkala s problémy, kdy dostávala velmi laciné góly a jen díky perfektní hře útoku, který skóroval defacto každou střelou, končil první poločas s notnou dávkou štěstí za stavu 12:10. Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Obrana se nadále trápila a marně hledala složení, které by alespoň trochu fungovalo, což znamenalo, že se na obranu podíval i útočník Robin Menšík. Veselští útočníci neudrželi bezchybný výkon ve druhém poločase a bez alespoň elementární pomoci od obrany nabídli mužstvu hostí možnost vyrovnání a do konce průběžné vedení v zápase. Remízový výsledek Veselané zachraňovali útokem v posledních 20 sekundách, kdy 5 sekund před koncem Hanák Jan střílel vyrovnávací branku.