TJ S. Ostopovice - SK NH Veselí n. M 13:24 /8:8/

11.10.2015

Za chladného nedělního dopoledne veselský celek zavítal na půdu Ostopovic. Jako by se chladné počasí přeneslo i na Veselany, kteří s chladným výkonem tvořili velké množství chyb. Naštěstí se dařilo obraně vyvážet dostatečné množství balónů tak, aby veselský celek dokázal se soupeřem držet krok. Výsledkem byl vyrovnaný poločas 8:8. Jako noc a den se jevil poločas druhý. Veselská obrana začala s vysokým presováním, což neslo ovoce ve vybojovaných balónech. Útok změnil obraz hry, když se začal prosazovat přes beka. Z výše zmíněných skutečností pramenil rychlý obrat vývoje utkání a rychlé vybudování čtyřbrankového náskoku. Po zbytek utkání docházelo k postupnému navyšování vedení. Všichni útočníci se postupně prosadili, včetně kapitána mužstva Pavla Fojtíka, který po nevydařeném prvním poločasu dokázal ve druhém vstřelit 8 branek.