KNH MS Brno – SK NH Veselí nad Moravou 18:18 (13:9)

Brankáři: Pejša Tomáš, Soukup Lukáš

Obránci: Matuška Jakub, Vaďura Pavel, Kuchařík Michal

Útočníci: Menšík Robin /3/, Hanák Jan /4/, Fišer Jan /4/, Malovaný Petr /7/

Trenér: Bauer Lubomír, Vedoucí družstva: Maxera Milan

V dalším nedělním utkání víkendového dvoukola nastoupili Veselené na hřišti Moravské Slavie Brno. Na obranu místo Tomáše Václavíka, kterého na hřiště nepustily pracovní povinnosti, nastoupil Michal Kuchařík z Chropyně.

Veselané od začátku utkání tahaly za kratší konec, útoku se nedařila střelba a naopak soupeř střílel laciné branky, z čehož pramenilo poločasové vedení soupeře 13:9.

Druhý poločas Veselí začalo tak, jak hrálo celý první poločas a ztráta na soupeře dokonce narostla na 15:9.

Zhruba od poloviny druhého poločasu Veselané zlepšili svůj výkon a začali dotahovat soupeře. Obraně se dařilo získávat míče a útoku, který zjednodušil hru, i proměňovat šance. Zlepšená hra Veselí a soupeřovo strachování se o výsledek vedlo k vyrovnání dvě minuty před koncem zápasu na konečných 18:18. Konec utkání dohrávala Moravská Slavie v útoku, ale díky výbornému zákroku Tomáše Pejši, již neskórovala a veselští hráči si z nedělního utkání odváží vybojovaný bod za remízu.