1. Kolo
Čas Domácí - Hosté Poločas Výsledek
25. 08. 2019 10:30 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Dobruška (7:11) 19:24
25. 08. 2019 14:00 SK NH Veselí n/M - Draken Brno (9:8) 20:17
25. 08. 2019 14:15 TJ S. Osek n/B - SSK Vítkovice (8:11) 22:20
25. 08. 2019 14:30 1. NH Brno - TJ S. Ostopovice (5:12) 13:19
05. 10. 2019 10:30 TJ Jiskra Humpolec - KNH MS Brno (9:7) 13:12
2. Kolo
Čas Domácí - Hosté Poločas Výsledek
01. 09. 2019 09:00 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Osek n/B (10:12) 18:18
01. 09. 2019 10:30 TJ S. Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec (10:6) 15:12
01. 09. 2019 10:30 Draken Brno - 1. NH Brno (11:9) 21:16
01. 09. 2019 10:30 KNH MS Brno - SK NH Veselí n/M (10:8) 16:19
01. 09. 2019 11:00 SSK Vítkovice - TJ Pustějov (11:9) 19:18
3. Kolo
Čas Domácí - Hosté Poločas Výsledek
07. 09. 2019 TJ S. Osek n/B - Draken Brno (6:9) 17:21
07. 09. 2019 08:45 TJ Pustějov - KNH MS Brno (9:9) 17:16
07. 09. 2019 16:00 TJ S. Dobruška - TJ S. Ostopovice (10:5) 18:11
07. 09. 2019 16:00 SK NH Veselí n/M - SSK Vítkovice (12:8) 21:12
07. 09. 2019 16:00 1. NH Brno - TJ Stará Ves n/O (10:6) 22:19
4. Kolo
Čas Domácí - Hosté Poločas Výsledek
08. 09. 2019 1. NH Brno - SSK Vítkovice (8:12) 17:21
08. 09. 2019 09:00 TJ Pustějov - Draken Brno (12:14) 21:25
08. 09. 2019 10:15 SK NH Veselí n/M - TJ Stará Ves n/O (13:6) 28:14
08. 09. 2019 10:30 TJ S. Dobruška - TJ Jiskra Humpolec (11:9) 23:14
14. 09. 2019 TJ S. Osek n/B - KNH MS Brno (11:10) 20:18
5. Kolo
Čas Domácí - Hosté Poločas Výsledek
15. 09. 2019 TJ S. Osek n/B - TJ S. Dobruška (12:14) 22:31
15. 09. 2019 10:30 TJ S. Ostopovice - Draken Brno (9:9) 21:21
15. 09. 2019 10:30 TJ Stará Ves n/O - TJ Pustějov (6:15) 16:26
15. 09. 2019 10:30 TJ Jiskra Humpolec - SK NH Veselí n/M (8:9) 18:18
6. Kolo
Čas Domácí - Hosté Poločas Výsledek
22. 09. 2019 10:30 TJ S. Ostopovice - SK NH Veselí n/M (7:10) 20:23
22. 09. 2019 10:30 Draken Brno - KNH MS Brno (10:11) 18:18
22. 09. 2019 11:00 TJ S. Dobruška - SSK Vítkovice (12:7) 26:20
22. 09. 2019 14:00 1. NH Brno - TJ Jiskra Humpolec (8:9) 16:16
22. 09. 2019 16:00 TJ Pustějov - TJ S. Osek n/B (11:6) 24:10
7. Kolo
Čas Domácí - Hosté Poločas Výsledek
28. 09. 2019 1. NH Brno - TJ S. Osek n/B (7:6) 16:14
28. 09. 2019 16:00 TJ Stará Ves n/O - TJ Jiskra Humpolec (9:8) 16:20
28. 09. 2019 16:00 KNH MS Brno - TJ S. Dobruška (9:12) 20:23
28. 09. 2019 16:00 SK NH Veselí n/M - TJ Pustějov (7:7) 13:14
28. 09. 2019 16:00 SSK Vítkovice - TJ S. Ostopovice (9:8) 18:16
8. Kolo
Čas Domácí - Hosté Poločas Výsledek
15. 09. 2019 KNH MS Brno - 1. NH Brno (6:7) 14:17
29. 09. 2019 SK NH Veselí n/M - TJ S. Osek n/B (9:7) 21:14
29. 09. 2019 1. NH Brno - TJ Pustějov (3:10) 12:18
29. 09. 2019 09:00 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Ostopovice (15:15) 28:24
29. 09. 2019 10:30 Draken Brno - TJ S. Dobruška (11:8) 19:18
29. 09. 2019 11:00 SSK Vítkovice - TJ Jiskra Humpolec (9:7) 18:15
9. Kolo
Čas Domácí - Hosté Poločas Výsledek
05. 10. 2019 SK NH Veselí n/M - 1. NH Brno (8:5) 16:9
06. 10. 2019 10:30 TJ S. Ostopovice - KNH MS Brno (8:12) 17:19
06. 10. 2019 10:30 TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno (9:6) 16:14
06. 10. 2019 11:00 SSK Vítkovice - TJ Stará Ves n/O (11:7) 21:17
06. 10. 2019 13:00 TJ Pustějov - TJ S. Dobruška (10:6) 22:14
10. Kolo
Čas Domácí - Hosté Poločas Výsledek
12. 10. 2019 15:30 TJ S. Ostopovice - TJ Pustějov (8:10) 18:17
12. 10. 2019 16:00 TJ Jiskra Humpolec - TJ S. Osek n/B (12:10) 22:18
12. 10. 2019 16:00 TJ S. Dobruška - SK NH Veselí n/M (7:8) 17:14
12. 10. 2019 16:00 KNH MS Brno - SSK Vítkovice (10:9) 19:20
12. 10. 2019 16:00 Draken Brno - TJ Stará Ves n/O (10:11) 20:19
11. Kolo
Čas Domácí - Hosté Poločas Výsledek
13. 10. 2019 10:30 KNH MS Brno - TJ Stará Ves n/O (11:7) 21:16
13. 10. 2019 10:30 TJ Jiskra Humpolec - TJ Pustějov (10:7) 17:17
13. 10. 2019 10:30 Draken Brno - SSK Vítkovice (10:9) 25:18
13. 10. 2019 11:00 TJ S. Dobruška - 1. NH Brno (7:6) 16:12
13. 10. 2019 11:00 TJ S. Ostopovice - TJ S. Osek n/B (12:12) 21:18