SK NH Veselí nad Moravou - Draken Brno 20 : 20 /9 : 8/

04.06.2017

V sobotu zavítalo na veselské hřiště družstvo Draken Brno, které bylo hlavním konkurentem v boji o postup do první ligy. Pro Veselí tento zápas znamenal pomyslný „match ball“ v honbě za postupem, protože v případě vítězství by si mužstvo Veselí zajistilo postup již tři kola před koncem druhé ligy.

Vstup do utkání zvládli Veselané excelentně a podařilo se jim vybudovat pětibrankový náskok a v 15. minutě, za stavu 7:2, rozhodčí ohlásil time out pro občerstvení hráčů. Tato pauza pomohla hráčům Drakenu, ale veselské hráče naopak rozhodila a vypadli z tempa. Problémy se projevily jak v obranné, tak v útočné řadě a Veselané svůj náskok prohospodařili na poločasový výsledek 9:8.

Ani začátek druhého poločasu se Veselanům nevydařil, ruce jim svazovala tíha okamžiku, a přestože celé mužstvo bojovalo, nezískalo převahu nad soupeřem. V průběhu poločasu se začalo dařit útoku, který začal pravidelně vstřelovat branky a snažil se dotáhnout dvoubrankovou ztrátu. Bohužel v obranných řadách se nedařilo a veselská obrana nebyla schopná vybojovat více balonů v řadě a podpořit útok. V posledních minutách utkání se Veselí nakonec za bouřlivé podpory diváků podařilo vyrovnat a minutu před koncem šlo za vyrovnaného stavu do útoku. Zde si vypracovalo trest po čase, který však neproměnilo. Utkání skončilo za stavu 20:20.

Remízový výsledek znamenal odsun oslav postupu do první ligy a Veselí musí tedy ve zbývajících třech zápasech získat alespoň jeden bod.

Sestava:

Brankáři: Pejša Tomáš, Soukup Lukáš

Obránci: Václavík Tomáš, Vaďura Pavel, Kuchařík Michal, Blažek Josef, Matuška Jakub

Útočníci: Hanák Jan, Malovaný Petr /4/, Fišer Jan /6/, Provazník Kamil /6/, Fojtík Pavel /4/, Menšík Robin

Trenér: Knebel Karel

Vedoucí družstva: Maxera Milan

 

Více Foto ZDE