SK NH Veselí nad Moravou - KNH MS Brno 13 : 10 /7 : 6/

04.06.2017

V neděli se hráči Veselí utkali s Moravskou Slávií, kdy cílem domácího mužstva bylo vítězství zaručující postup do první ligy. Přes dané cíle byl počátek utkání vyrovnaný, obraně se sice dařilo, ale útok se trápil v koncovce, zejména u trestných hodů. Celý první poločas obrana bojovala se soupeřovým útočníkem Martinem Šafářem a útok stále bojoval s koncovkou. První poločas tak skončil za stavu 7:6.

Na začátku druhého poločasu se veselským útočníkům podařilo prosadit a vybudovat si dvou- až tříbrankový náskok. Po zbytek utkání si Veselí tento náskok již nenechalo vzít a dovést do vítězného konce za stavu 13:10.

Pochvalu v tomto utkání zaslouží zejména obrana, která dovolila vstřelit soupeři jen 10 gólů, nicméně 8 z nich si na své konto zaznamenal Martin Šafář. Toto vítězství odstartovalo oslavy postupu do první ligy, kam se Veselí vrací po 16 letech. Hráči děkují všem fanouškům, kteří je přišli v tomto boji podpořit.