SK NH Veselí nad Moravou – SSK Vítkovice 21:12 /12:8/

08.09.2019

V uplynulém víkendu veselský tým absolvovalo domácí dvojkolo, kdy do Veselí postupně zavítaly celky Vítkovic a Staré Vsi. Bohužel pro diváky celý víkend pršelo a počasí bylo velmi nevlídné. Přesto utkání s Vítkovicemi slibovalo zajímavou a vyrovnanou partii. Zklamáním pro diváky byl fakt, že Vítkovice dojeli v oslabené sestavě, což se v průběhu utkání plně projevilo.

Vstup do utkání se nesl v duchu oťukávání podmínek na hřišti, protože povrch hřiště byl velmi kluzký. Vedení v utkání se ujali domácí, ale poté následoval útlum. Kvůli mnoha technickým chybám se hra přelévala z jedné strany na druhou bez vstřelené branky. Po 10 minutách hry se přeci jen Veselí chytlo, začalo se pravidelně prosazovat a v podstatě kontrolovat hru. Ke konci poločasu se rozhodčí dopustil pár nepřesných výroků, čímž nechtěně poškodil hostující mužstvo, které to neslo velmi nelibě. Poločas končil za stavu 12:8.

Ve druhém poločase se žádný zvrat nekonal, Veselí již svůj náskok navyšovalo a hostující tým se zaměřil spíše na výkony rozhodčího, se kterým neustále debatoval a dohadoval se. To vyústilo v udělení červené karty brankaři Vítkovic. Divácky neatraktivní utkání skončilo za stavu 21:12.

 

Sestava: Pejša, Soukup

Vaďura, Bauer, Blažek, Václavík,

Malovaný/9/, Hanák/3/, Fišer /3/, Provazník/2/, Markovec/4/