SK NH Veselí nad Moravou - TJ S. Ostopovice 20:17 /9:9/

18.06.2019

V nedělním utkáním se Veselí utkalo s papírově silnějším týmem Ostopovic.

Vstup do utkání se Veselanům příliš nepovedl a záhy již prohrávali o tři branky. Oproti sobotnímu utkání do toho nedělního zasáhl i déšť. Po nevalném úvodu se přece Veselí zvedlo a díky dobře hrající obraně se podařilo ztrátu smazat. Před koncem prvního poločasu bouřka s kroupy na pět minut přerušila utkání. Poločas poté skončil za vyrovnaného stavu 9:9.

Poločasová pauza lépe prospěla Veselí, které do druhé části vstoupilo famózně, když obrana za prvních dvacet minut obdržela pouze jeden gól a na druhé straně útok pravidelně využíval své šance.

Za stavu 16:10 byl vyloučen veselský obránce Tomáš Václavík. Toto vyloučení mělo za následek, že se hostující mužstvo začalo prosazovat a posledních pár minut to na hřišti vypadalo jako na střelnici. Naštěstí pro Veselí se žádné drama nekonalo a utkání zakončilo vítězstvím v poměru 20:17.

 

Tímto utkáním skončila jarní sezona, kdy Veselí vyhrálo všechny jarní domácí zápasy a zakončilo sezónu na pátém místě (dva body byly Veselí odebrány, protože nedisponuje žákovskými družstvy).

 

Sestava: Pejša, Soukup

Vaďura, Matuška, Bauer, Blažek, Václavík

Malovaný/8/, Hanák/2/, Fišer /3/, Provazník/7/