Sokol Krčín - SK NH Veselí nad Moravou 22 : 19 /12 : 11/

24.09.2017

K dalšímu zápasu Veselané zavítali na půdu Sokola Krčín. Jak už se stává tradicí tohoto ročníku, počasí bylo nevlídné s častými přeháňkami. V tomto utkání se poprvé představila posila Veselí v podobě Petra Boreckého.

 Počátek utkání se nesl ve vyrovnaném duchu. Útočné řady pravidelně proměňovaly své šance, zatímco veselská obrana se trápila s domácím útočníkem Fišerem, kterému se až příliš snadno dařilo dávat branky z velké vzdálenosti. Na tuto skutečnost zareagovala obrana Veselí nasazením osobní obrany na daného útočníka, čímž dokázali narušit hru domácího celku, ale ne zcela eliminovat. Poločas tedy skončil za stavu 12:11 pro domácí celek.

 

Začátek druhého poločasu se Veselí nevyvedl na všech pozicích. Útočníkům se nepodařilo proměnit tři vyložené šance, které Krčín okamžitě trestal z rychlých protiútoků. Brankový rozdíl se zvýšil na pět branek a Veselí se dostalo do složité situace. Jistou změnou bylo střídání brankařů Veselí, kdy se na plac dostala další veselská posila - Miroslav Divina, a do obrany zasáhl Josef Blažek. Tato změna vedla ke zlepšení hry, kdy Veselí začalo pomalu ukrajovat z náskoku a domácí celek se nenápadně dostával pod tlak, který vyvrcholil možností snížit skóre na 20:19. Bohužel štěstěna se na Veselí neobrátila a dobře vypadající střela se odrazila od tyčky do brankaře a následně mimo hřiště. Poté se Krčínu podařilo zvýšit svůj náskok i za přispění dvou po sobě jdoucích rozehrávek Veselí, které domácí získali. Do konce utkání již žádný zvrat nepřišel a utkání končilo za stavu 22:19 pro domácí celek.

 

Sestava: Pejša, Divina

Václavík, Vaďura, Borecký, Blažek

Fišer/3/, Malovaný/5/, Fojtík/8/, Hanák/3/