Sokol Svinov – SK NH Veselí nad Moravou 23:16 (14:9) / TJ Stará Ves n. Ondřejnicí – SK NH Veselí nad Moravou 21:22 (11:14)

18.06.2017

Sokol Svinov – SK NH Veselí nad Moravou 23:16 (14:9)

Sestava:

Brankář: Pejša Tomáš

Obránci: Václavík Tomáš, Matuška Jakub, Kuchařík Michal

Útočníci: Malovaný Petr /5/, Fojtík Pavel /1/, Fišer Jan /5/, Hanák Jan /5/

Trenér: Knebel Karel   Vedoucí družstva: Maxera Milan

 

TJ Stará Ves n. Ondřejnicí – SK NH Veselí nad Moravou 21:22 (11:14)

Sestava:

Brankář: Pejša Tomáš

Obránci: Václavík Tomáš, Matuška Jakub, Kuchařík Michal

Útočníci: Malovaný Petr /11/, Fišer Jan /8/, Hanák Jan /3/

Trenér: Knebel Karel   Vedoucí družstva: Maxera Milan

 

Na poslední druholigové dvoukolo zajížděli Veselané z pracovních a studijních důvodů v minimálním počtu hráčů, kdy již měli jistý postup do nejvyšší soutěže. V sobotním utkání na hřišti ostravského Svinova se Veselané dlouho nemohli dostat do herního tempa, kdy ve 20. minutě prohrávali již 12:4. Po time-outu Veselanů se naše hra začala lepšit, obrana vybojovala pár míčů a útok začal proměňovat šance, výsledkem čehož byl poločasový výsledek 14:9 pro Svinov.

Ve druhém poločase byla již hra vyrovnaná, ale Svinov si udržoval náskok a utkání dovedl do vítězného konce a Veselané poprvé na jaře prohráli.

V nedělním utkání ve Staré Vsi dominovali od začátku utkání útoky obou družstev, kdy se Veselí na konci poločasu dostalo do tříbrankového vedení. Ve druhém poločasu Stará Ves utkání zdramatizovala, ale Veselí vybojovalo vítězství 22:21, čímž se rozloučilo s druhou ligou a od příští sezonu bude hrát nejvyšší soutěž.