TJ Jiskra Humpolec - SK NH Veselí nad Moravou 21 : 10 /10 : 4/

25.09.2016

Ve složité situaci zavítal veselský celek na hřiště mužstva TJ Jiskra Humpolec. V tomto utkání Veselí postrádalo zraněného Kamila Provazníka. Dále chyběl trenér a kapitán v jedné osobě Pavel Fojtík, který nečekaně ukončil svoji sportovní kariéru. Tato citelná ztráta se v utkání projevila a zcela určitě se ještě projeví v mnoha dalších utkání.

Situace tedy byla taková, že se mužstvo bez trenéra se třemi útočníky jelo pokusit uhrát solidní výsledek na půdu mužstva, které v domácích zápasech předvádí velice dobré výkony a není zvyklé doma ztrácet body.

    

Počátek zápasu naznačoval, že představa vyrovnaného utkání není nemožná, a to když se Veselí ujalo vedení a obraně se dařily získávat důležité balóny. Bohužel započatý trend se nepodařilo udržet a Humpolec začal postupně přebírat otěže utkání. Našemu celku se nedařilo překonávat dobře hrající obranu domácích a zejména výborně chytajícího brankaře Jaroslava Bartáka. Z postupné neschopnosti vstřelit branku se dokonce místy stávala nemohoucnost hrát jakoukoliv útočnou hru, což vedlo k technickým chybám jako např. 4 dlouhé držení míče. Změnu v herním projevu nepřinesl ani obránce Tomáš Václavík, který nastoupil do útoku. Poločas skončil za stavu 10:4 pro domácí.

 

Druhý poločas podle očekávání nepřinesl žádnou změnu a pokračovalo veselské trápení. Zkoušení různých kombinací postavení hráčů v zápase změnu k lepšímu nepřineslo, ba právě naopak.

Konečný výsledek utkání byl 21:10.

 

Příští týden Veselí čeká brněnské dvojkolo, do kterého má mnoho úkolů, a to nalézt trenéra, určit nového kapitána a hlavně se herně dát dohromady.

  

Sestava:

Brankáři: Pejša Tomáš, Soukup Lukáš

Obránci: Václavík Tomáš, Vaďura Pavel, Kuchařík Michal, Matuška Jakub

Útočníci: Hanák Jan/2/, Malovaný Petr /7/, Fišer Jan /1/, Knebel Karel

Vedoucí družstva: Maxera Milan