TJ Plzeň-Újezd - SK NH Veselí nad Moravou 23 : 22 /11 : 9/

15.10.2017

V nedělním utkání Veselí nastoupilo proti aktuálnímu leaderu tabulky.

Domácí celek si na Veselí věřil do takové míry, že do základní sestavy nenasadil nejlepší hráče. Toho Veselí využilo a dokázalo si vypracovat tříbrankový náskok, na který domácí mužstvo reagovalo oddechovým časem. Poté již domácí na hřiště nastoupili v obměněné sestavě a začali hru postupně srovnávat a následně se ujali vedení. Poločas skončil za stavu 11:9.

Začátek druhého poločasu se již tradičně veselskému družstvu nevydařil. Po ztrátách v útoku následovalo okamžité trestání chyb soupeřem. Tímto způsobem si domácí brzy vytvořili pětibrankový náskok 16:11. Veselí se i přes nepříznivý vývoj utkání nevzdalo a snažilo se zvrátit průběh hry. Zlepšená hra veselského útoku spolu s výborně chytajícím Tomášem Pejšou vedla k postupnému snížení ztráty a zdramatizování utkání. Bohužel zvrátit výsledek utkání ve svůj prospěch se Veselí nakonec nepodařilo a zápas skončil za stavu 23:22.

Sestava: Pejša, Divina