TJ S. Dobruška - SK NH Veselí nad Moravou 18 : 18 /9 : 8/

09.10.2016

V neděli zavítalo družstvo Veselí do Dobrušky, kde je čekalo typické sychravé podzimní počasí. V tomto utkání veselští hráči postrádali dva obránce, a to Jakuba Matušku a Josefa Blažka.

Úvod do utkání se Veselanům nepovedl a brzy prohrávali 3:0. Po deseti minutách zápasu Veselí zlepšilo svoji hru, obraně se dařilo získávat balóny a útok se začal prosazovat. Bohužel trápení veselského útoku, zejména v zakončení, pokračovalo i nadále, a tak s domácím mužstvem vedli vyrovnanou hru. Poločas končil za stavu 9:8 pro domácí tým.

Druhý poločas byl vyrovnaný a týmy se postupně střídaly ve vedení. Zlomovým momentem utkání se stal neproměněný útok Veselí za stavu 17:16, kdy si Veselí nedokázalo vybudovat vyšší náskok. Na to soupeř odpověděl vyrovnáním bodů. Soupeř měl dokonce možnost získat vedení a zvrátit tak zápas na svou stranu, ale neproměnil šestimetrový pokutový hod. Závěr utkání Veselí dohrávalo v útočné třetině za stavu 18:18, dokázalo si vybudovat trest po čase. Bohužel se útoku nepovedlo zopakovat závěr jako minulý týden a hod neproměnilo. Utkání tedy skončilo za stavu 18:18.

Vzhledem k vyrovnanému průběhu utkání, kdy oba týmy mohly vyhrát, ale i prohrát, byla remíza spravedlivým výsledkem. Jedinou vadou na pěkném utkání byly neobjektivní intervence rozhodčího do průběhu utkání. 

Sestava:

Brankáři: Pejša Tomáš, Soukup Lukáš

Obránci: Václavík Tomáš, Vaďura Pavel, Kuchařík Michal, Robin Menšík

Útočníci: Hanák Jan, Malovaný Petr /12/, Fišer Jan /3/, Provazník Kamil/3/

Vedoucí družstva: Maxera Milan

Trenér družstva: Knebel Karel