TJ S. Kokory - SK NH Veselí n. M 13:19 /5:12/

04.10.2015

Kvůli rekonstrukci domácího hřiště došlo k přehození zápasu s celkem z Kokor a daný zápas se odehrávat na půdě hostí. Veselskému celku se podařilo do utkání úspěšně vstoupit a od prvních minut si vybojovat náskok, který se postupně navyšoval. Dobrá hra obrany i útoku znamenala výborný poločas 5:12 s poměrně vysokým náskokem. Ve druhém poločase útok hostí změnil svou hru a začal se prosazovat více po individuálních akcí. Nicméně veselský celek připraven na tuto očekávanou změnu hry hostí, dokázal výsledek kontrolovat a stále si udržovat 7 – 6 brankový náskok.  Díky soustředěné hře obrany podtrhující povedenými zákroky brankaře, spolu s dobrou hrou útoku, již veselané nic neponechali náhodě a v klidu zápas dovedli do výtěžného konce.