TJ S. Osek n/B - SK NH Veselí n/M 16 : 22 /8 : 14/

16.09.2018

V pátém kole Veselí zabrousilo na půdu Oseku nad Bečvou, kde hosté chtěli navázat na dobrý výkon z předchozího utkání.

Vstup do utkání byl pro Veselí fenomenální. Záhy po začátku vstřelilo úvodní gól utkání. I obraně se vydařil úvod, to když se jí dařilo získávat míče bez obdržené branky. Po 10 minutách utkání byl stav 0:5 pro Veselí a domácí byli nuceni si vzít time-out. I v další části se domácím nedařilo, což podtrhly laciné ztráty v útočné hře a střelecká impotence. Veselí tento stav vyhovoval a postupně si tvořilo vyšší náskok. Na konci prvního poločasu Veselané dvakrát ztratili míč, čehož domácí využili ke snížení ztráty na poločasový výsledek 8:14.

Ve druhém poločase se žádné překvapení nekonalo. Po celý poločas se Veselanům dařilo udržovat pěti- až šestibrankový náskok. To se dařilo i díky dobře hrajícímu Kamilu Provazníkovi, který celý zápas nekompromisně proměňoval trestné hody, a to takovým způsobem, že většina střel končila na tyči, od které se míče odrážely do branky.

Sestava: Pejša, Soukup