TJ S. Svinov - SK NH Veselí nad Moravou – SSK Vítkovice 22:15 /8:7/

22.04.2019

Po zimní přestávce Veselí, netradičně v pátek, zavítalo na hřiště Svinova, kde sehrálo svůj první jarní zápas.

Vstup do zápasu se lépe povedl celku Veselí, které jako první tým vstřelilo branku. Do poloviny prvního poločasu se Veselí dařilo si udržovat náskok. Nicméně poté veselská obrana nabídla soupeři možnost skórovat z trestů ze středu hřiště. V tento moment se domácí ujali vedení, které udrželi až do konce poločasu. Poločas končil za stavu 10:9.

Ve druhém poločase Veselí chtělo využít možnosti srovnání skoré, jelikož mělo první útok v poločase. Bohužel po sérii chyb v útoku i v obraně domácí mužstvo zvýšilo svůj náskok a de facto rozhodlo celé utkání. Ve zbytku utkání Svinov hrál ve velké pohodě, což se odráželo hlavně v útoku – přestože veselští brankáři předvedli důležité zákroky, tak odražený balón zachytili útočníci, kteří následně stříleli do prázdné branky. Utkání skončilo za stavu 22:15.

Sestava: Pejša, Soukup